Wybierz Język

plcsenderues

Licznik odwiedzin

Kamery

Kamera przystanek

Plac E. Pawlasa

boisko

Orlik SP19

Cytat Dnia

 

Regionalne Media

 

                

                  MSZE ŚW. NIEDZIELNE : 8.30, 10.30, 15.00

 

 

OGŁOSZENIA

DUSZPASTERSKIE

 

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17 marca 2019

Nasza Ojczyzna jest w Niebie, tam też jest cel i zwieńczenie naszej ziemskiej pielgrzymki. Niebo przekracza wszystkie nasze wyobrażenia, jednak Bóg w swoje nieskończonej Miłości pozwala nam czasem do Nieba zajrzeć, tak troszkę, tak na miarę naszych możliwości, ale zawsze ze swoją nieskończoną Miłością.

Kolekta dzisiejsza na potrzeby parafii, a przed kościołem odbędzie się zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby archidiecezji.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafiankom z ulicy Włościańskiej 121 do końca, w najbliższą sobotę zapraszamy do sprzątania parafian z ulicy Żniwnej, Dębowej i Szybowcowej.

Po raz kolejny odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z którego dochód będzie przeznaczony na pomoc misjom w Afryce. Odbiór elektrośmieci będzie miał miejsce 6 kwietnia o godzinie 11.30, do tego czasu można je składać na końcu parkingu przykościelnego.

Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. W piątek o 17.15 Droga Krzyżowa, przedtem od 16.30 adoracja z okazją do spowiedzi, o 17.00 czytanie zalecek. W tym tygodniu nabożeństwo to będzie przygotowane i poprowadzone przez dzieci, dlatego też szczególnie dzieci zapraszamy.

W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 14.15.

Ogłoszenie pana prezydenta: Serdecznie zapraszam mieszkańców dzielnicy Kłokocin do czynnego udziału w zebraniu wyborczym do Rady Dzielnicy, które odbędzie się 27 marca w środę o godzinie 17.00 w budynku OSP w Kłokocinie.

                 

                

Pogoda

Kalendarz

 

Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama

Mapa