W sobotę 2 września odbył się doroczny festyn dzielnicowy " Zakończenie Lata" który zorganizowała Rada Dzielnicy Kłokocin przy wsółudziale OSP Kłokocin i Restauracji "Amelia". Spotkanie zainaugurował Piłkarski Turniej Dzikich Drużyn, który dostarczył zawodnikom a także zebranej publiczności mnóstwo emocji i dobrej zabawy.

 

Nie mniej emocji dostarczył mecz towarzyski pomiędzy drużynami Rady Dzielnicy Gotartowice i Kłokocin, który zakończył się zwycięstwem drużyny z Kłokocina.

Po części sportowej, którą przeprowadzono na boisku szkolnym przyszedł czas na zabawę taneczną, którą tradycyjnie zorganizowano na placu przd remizą OSP, gdzie wspólnie bawili się mieszkańcy Kłokocina i przedstawiciele Dzielnicy Gotartowice. W przerwach pomiędzy popisami tanecznymi zebrani mogli spróbować szczęścia w tradycyjnej "Zuzce", wręczono także nagrody uczestnikom Turnieju Dzikich Drużyn, które ufundowała Rada Dzielnicy i UM Rybnik.

 

Njmłodszym uczestnikom festynu czas umilała "Akademia Kontrast" przygotowując dla nich szereg atrakcji m. in. gry, zabawy oraz występy magika, który swoimi popisami wprawił w zdumienie nie tylko najmłodszą publiczność.  Dużą atrakcją były także zrzucane z przelatującej motolotni słodycze. Festym zakończył się w póżnych godzinach wieczornych a roześmiane twarze uczestników świadczyły o tym że...  było warto !!! 

Więcej zdjęć w naszej fotogalerii - kliknij