Rada i Zarząd Dzielnicy zwracają się do wszystkich mieszkańców będących właścicielami domów mieszkalnych o wypełnienie dwóch ankiet.

 

Pierwsza przygotowana jest przez przedsiębiorstwo gazownictwa i dotyczy ewentualnej sieci gazowniczej w naszej dzielnicy lub jej części. Jednym z warunków jest jednak znaczące zainteresowanie przyszłych odbiorców gazu a więc jak najwięcej złożonych ankiet. Wypełnienie ankiety nie jest deklaracją do przyłączenia się do przyszłej sieci a jedynie próbą rozeznania, które ulice i obszary są najbardziej zainteresowane jej budową.

Druga ankieta przygotowana przez Urząd Miasta Rybnik ma na celu okreslenie zadania zwanego termomodernizacją a więc wymianą kotłów i dociepleniem dla wszystkich dzielnic. Na tej podstawie szacunkowo zbilansowane będą środki potrzebne na dopłaty do realizacji tego programu w najbliższych latach.

DRUKI ANKIET DOSTARCZONE BĘDĄ DO WASZYCH DOMÓW A W PRZYPADKU BRAKU MOŻNA BĘDZIE JE POBRAĆ W KOŚCIELE I SKLEPACH ( PANI LASKA, PANI JADZIA I PANI KRISTOF) PO WYPEŁNIENIU PROSIMY ZŁOŻYĆ ANKIETY W W/W WYMIENIONYCH MIEJSCACH W TERMINIE DO 2 KWIETNIA.